Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.01.09, 20:10   #2
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Smyrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 625
Ettiği Teşekkür: 37276
Aldığı Teşekkür: 38692
Rep Derecesi : Smyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzel
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Son Çıkan Albümler & Müzik Haberleri

* Popüler müziğin en önemli yorumcularından Müslüm Gürses'in yeni albüm projesi "SANDIK" Şubat ayının ilk haftasında Pasaj Müzik etiketi ile müzik marketlerdeki yerini alıyor... Albümün ilk klip ve çıkış şarkısı "SARIL BANA" albüm müzik marketlerde yerini almadan önce radyolarda.

Müslüm Gürses yeni albümünde, Sezen Aksu, Fikret Kızılok, Ajda Pekkan ve Kenan Doğulu’dan dinlemeye alışık olduğumuz şarkıları kendine has yorumuyla seslendirirken, İtirazım var, Benim Meselem, Senden Vazgeçmem ve Bu Şehirde Yaşanmaz gibi sevilen eski şarkılarının yeni yorumlarıyla da dinleyenlerin beğenisini toplayacak.

Albümün ilk klip ve çıkış şarkısı "Sarıl Bana"nın sözleri Ülkü Aker'e bestesi Norayr Demirciyan'a ait. Daha önce Ajda Pekkan'ın yorumuyla dinlediğimiz şarkıda Müslüm Gürses'e sevilen ikili Öykü&Berk'ten Öykü Gürman eşlik ediyor.

Sandık albümünün müzikal prodüktörlüğünü "Aşk Tesadüfleri Sever" albümünde olduğu gibi Sunay Özgür ve Ender Akay üstlendi. Kedi stüdyolarında gerçekleşen kayıtların mixleri Ender Akay'a, masteringi Çağlar Türkmen'e ait.

* Ele avuca sığmayan radyo programlarıyla tanınan Ayça Şen, temelleri 2005 yılında 'Mor ve Ötesi' üyesi Burak Güven'le birlikte atılan "Astronot" adlı ilk albümünü Rakun etiketiyle çıkartıyor. Şen'in sözlerini yazdığı, Burak Güven'in de katkıda bulunduğu besteleriyle zenginleştirdiği şarkıları, pop-rock tarzında. Albümün prodüktörlüğünü Burak Güven, şarkıların düzenlemelerini ise Serkan Hökenek üstlendi.
Smyrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Smyrna'in Mesajına Teşekkür Etti.