Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.01.09, 03:19   #28
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2009
Konular: 1420
Mesajlar: 5,727
Ettiği Teşekkür: 18076
Aldığı Teşekkür: 24835
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ermeni Sorunu. İddialar- GerçeklerNakledilen Ermenilerin Borç ve Alacaklarının Tesviyesi.Mamuretülaziz Amerika Konsolosunun İstanbul'daki Amerika Sefirine Yazdığı Yazının Görüldüğü.Ermenilerin İsviçre'ye Büyük Miktarda Para Kaçırmaları.
Ermeni Ailelerinin İskân ve İaşeleri.


Kimsesiz Ermenilerin İskân ve İaşeleri.Tahliye Edileceklerin Yetimlerinin Yetimhanelere Yerleştirilmesi.Ermenilerin Vergiden Muaf Olması.Erzurum'dan Sevk Olunan Ermenilerin Taarruza Ugradığı, Muhafazaları İçin Gerekli Önlemlerin Alınması.


Ermeni Mebus ve Ailelerinin İhraç Edilmemesi.

Tehcir Sırasında Suç İşleyenlerin Divan-ı Harblerde Yargılanması.
Geri Dönen Rum ve Ermenilerin İaşe, Sevk ve İskân Durumlarını İnceleyecek Komisyonun Masraflarının Karşılanması.
Tehcir Sırasında Suç İşleyenlerin Yargılanması.
Albert Jean Amateau'nun California Noterine Verdiği Yeminli İfadesi.Albert Jean Amateau'nun California Noterine Verdiği Yeminli İfadesi. Sayfa 2.Albert Jean Amateau'nun California Noterine Verdiği Yeminli İfadesi. Sayfa 3.
Albert Jean Amateau'nun California Noterine Verdiği Yeminli İfadesi. Sayfa 5.

ABD'li bilim adamlarından oluşan inceleme kurulunu konu alan 19 Mayıs 1985 tarihli New York Times Gazetesi'nin ilgili sayfası.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti