Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.01.09, 20:42   #6
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Smyrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 625
Ettiği Teşekkür: 37276
Aldığı Teşekkür: 38692
Rep Derecesi : Smyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzel
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Bir kere aldatan bir daha aldatır mı?

valla lafım meclisden dısarı ama bi çok türk kadını (evliler için) aldatılmayı hakediyor ne yazık ki.

evlendikten sonra ev işleri, sorumluluklar hele de çoluk çocuk derken kadın kendini salıyor. nerde o adamın aşık olup aldıgı kadın nerde şimdiki kadın durumu oluşuyor. haliyle de erkek dışarıdan gelen başka ilgi ve yakınlığı, bu koşuşturmanın içerisinde kendisiyle ilgilenmeyen kadına tercih ediyor.

bunu tasvip ediyorum gibi algılanmasın sakın. ne olursa olsun bütün işlerden ve sorumluluklardan önce ilk görev iyi bir eş olmak bence.

ilişkiyi her zaman taze tutup kendine bakan kadını eşi neden aldatsın. o heyecanı verirsen zaten bunun için seninle evlenen adam da seni aldatmaz.

bilmem anlatabildim mi

son söz; biri de bir bini de bir. aldatan hep aldatır. ve ben ilkini bile affetmem...