Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.02.09, 04:52   #1
KaLiNKa
Gerçek Üye

KaLiNKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 162
Ettiği Teşekkür: 1494
Aldığı Teşekkür: 4145
Rep Derecesi : KaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Kuskulu
Standart Girne Amerikan Üniversitesi

Girne Amerikan Üniversitesi

Beşparmak Dağları eteklerinde Akdeniz'e bakan muhteşem bir plato üzerinde konumlanmış Girne Amerikan Üniversitesi Kampüsü, olanakları ve çok özel ortamı ile bir eğitim uygarlığıdır.

Gelin, öğrencilerin günlük yaşamına ve Kampüs'e birlikte göz atalım; Deniz manzarası, yemyeşil bahçe ve çiceklerin arasından geçerek Kampüs'e vardığınızda sizi masmavi bir havuz karşılayacak. Modern yapısıyla karşınızda yer alan ana bina, GAÜ'nün geleceğe hazır olduğunun bir göstergesidir. Kütüphane ve laboratuvarlarda ise en gelişmiş eğitim teknolojileri kullanılmaktadır. Internet, gelişmiş bilgisayar donanımı, radyo istasyonu ve uydu teknolojisi ise var olan standardın üstünlüğünün başka bir göstergesidir. Biraz durup öğrenciler ve seçkin öğretim üyeleriyle sohbet ettiğinizde size Girne Amerikan Üniversitesi'ni geleceğin üniversitesi yapan çağdaş programı anlatacaklardır. Rahat, modern ve aydınlık sınıflardaki pek çok dersten birine katılabilir ya da dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen yabancı öğrencilerle tanışabilirsiniz.

Dilerseniz Kampüs kafeteryasında arkadaşlarınıza katılın, kütüphaneye uğrayın, çok sayıdaki kulüp ya da spor etkinliklerinden birine katılın. Spor Merkezine ya da Üniversite servislerinden biri ile Girne şehir merkezine gitmek başka bir seçeneğiniz. Burada alışveriş yapabilir, tarihi limanda yürüyüşe çıkabilir ya da sayısız kafe ve restoranlardan birinde mola verebilirsiniz.

Her şeyin düşünüldüğü son derece çarpıcı bir ortam.
Burada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde tam istediğiniz gibi bir eğitim yuvası; Girne Amerikan Üniversitesi.

Uygarlıkların Beşiği Akdeniz'de Çağdaş Yükseköğretim Kurumu Olan Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 1985 yılında bağımsız ve kar amacı gütmeyen bir yükseköğretim kurumu olarak kurulmuştur.

Kurulduğu andan itibaren, GAÜ genç kitlelere Amerikan sisteminde eğitim vermeyi esas almıştır. Hedeflerine ulaşabilmek için, yeni bin yıla adım attığımız bu dönemde, GAÜ farklı stratejiler uygulamaktadır. Eğitimsel yaklaşım çeşitliliğine, burs sisteminin önemine, toplumsal dayanışmanın vazgeçilmezliğine yürekten inanan bir kurum olarak GAÜ, kendi parçası olan her kişinin, bağımsız, çoğulcu ve evrensel bir toplumda sorumlu bireyler olmasını kendisine hedef seçmiştir.

Resmi Sitesi

Kendini sevmek, hayatı sevmektir!

KaLiNKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz KaLiNKa'in Mesajına Teşekkür Etti.