Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.02.09, 09:45   #41
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161534
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Aldatmak mı? Boşanmak mı?

Hiç bir yerde yalan söyleme gereğini duymadım, tabi bir kaç istisnalar hariç...

Her doğruyu da her yerde paylaşmanın yanlış olduğunu çok kereler tecrübeler ile öğrendim...

Herkesin bildiği, tanık olduğu, duyduğu bir güncel olayı erkekler gözüyle belirttim..

Her çeşit topluma da girmişliğim var... Erkeklerin de ne olduğunu iyi biliyorum, zira bende erkek sayılırım...

Saat kaç? 01.45

Şu an tüm pavyonlar ve barlar tıka basa doludur.. Hep aldatmayanlar, karşı çıkanlar oralarda fink atıyor...

15 dakika sonra, barlar ve birahanelerin aldatmayan erkek müşterileri evlerinin yolunu tutacak...

İçlerinden maddi durumları biraz daha iyi olanlar ise, pavyona akacak... Ondan sonrası allah kerim... Pavyonlar saat 04.00 kapanır... Olaki orada da hız alınamadı, doğruuu turistik belgeli gece klüplerine...

Sira o tür yerlerde tam bu saatte Rus Revü kızları sahne alır....

Oyun sonrası revü kızları ne yaparlar ki?

Onu da Karaanka yazsın...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti