Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.03.09, 06:14   #10
Ladleear
Üye

Ladleear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 104
Aldığı Teşekkür: 113
Rep Derecesi : Ladleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerdeLadleear Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Atatürk hakkında saçmalayanlara Engin Ardıç 'ta katıldı...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi hiç Mesajı göster
bakın ben evet böyledir demiyorum. dedim ya ben sizin tepkilerinize şaşırdım. olma olasığı yok değil. olabilir. ancak siz resmi tarihin bilgilerine bağlanmışsınız bunlar tabu değil. ve tarih oyunlarla doludur. yarın bir gün bu yada başka şeyler resmileşe bilirde. bu kadar sert tepki verecek bişey yok ortada. çok önemli değil Atatürk ün doğduğu ev ya da babasının resmi. Atatürkü Atatürk yapan bunlar değildir.
Haklı olabilirsiniz hiç.

Fakat Engin Ardıç'ın yazıları maksatlı oluyor birazcık.
Şöyle arşivi kurcalasanız göreceksiniz ki sistematik şekilde insanları Atatürk'ten soğutmaya çalışıyor.

Tepki buna aslında.
Yoksa biz de biliyoruz resmi tarih diye sunulan birçok saçmalık var.
Ladleear isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Ladleear'in Mesajına Teşekkür Etti