Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.09, 04:06   #13
Böcü Dayı
Uzman Üye

Böcü Dayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 32
Ettiği Teşekkür: 4094
Aldığı Teşekkür: 5592
Rep Derecesi : Böcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Deniz Gezmiş | (1947 - 1972)

[quote=tanıdık;131263]Böcü Allah seni başımızdan eksik etmesin, bir alemsin ha, hemde hoş bir alem,

bak sana bir şey diyeceğim, bir teklif yani,

benim kardeşim olurmusun...

Abi beni kardeşin belle, en deruni duygularımla.

Seviye güzel, araya çomak sokan olmazsa tabi.

Yani hep söylüyorum karşı birşey söyleyince Akp'li mi olmak gerekiyor, arkadaşlar hakikaten rahatsız oluyorum.

Değilmisin diyecek olursanız , evet şu anda öyleyim ama öyle militan seviyesinde bağlı falan değilim, zaten Akp de tabanı olan bir parti değil, o taban yarın başka bir yere kayar.

1 Mayıs olaylarını (1977 dekinden bahsediyorum) birde ülkücü birinin ağzından anlatsam diyorum ama bir takım sebeplerden yazamıyorum buraya.

Tanıdık abi çok güzel özetlemiş. Eskiden boğaz boğaza girdiği insanlarla şimdi gülüşüyorlarmış.

Belki bir süre sonra Kürt kardeşlerimizlede aynısı olacak.

Birileri acımadan kırdırıyor insanlarımızı.

Ha konu Deniz Gezmiş'ti, masum olduğunu düşünmüyorum.

Oneyouu, halanın kızıydı yanılmıyorsam Gezmiş'le evli olan, insan akraba olunca tabi daha iyi tanır, sever.

Bir insanın hiç silah kullanmış olmaması onun zararsız biri olduğunu göstermez, silah kullanmasına vesile olduklarını ne yapacağız peki?

Yani birde böyle bakmak lazım.

Son olarak zaten tartışmakla da birşey değişmez, keşke kötü günler yaşanmasaydı.