Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.03.09, 15:25   #15
Minerva
Uzman Üye

Minerva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 276
Ettiği Teşekkür: 626
Aldığı Teşekkür: 2290
Rep Derecesi : Minerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmedeMinerva muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Deniz Gezmiş | (1947 - 1972)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi banazlı Mesajı göster
Deniz GEZMİŞ ve arkadaşları hiç kimseyi öldürmediler,
.
Böyle bir cümle kurabilmek için hiç okummaış araştırmamış körü körüne duyulan bir saygıya sahip olmak gerekiyor.

Asılmaları gerekmiyordu bende üzüldüm. Asılması gereken onca insan varken onların asılması o dönemin siyasi iktidarsızlığından çıkmazlarından ileri geliyor.
Devrimciymiş ne devrimcisi.Dağlara çıkıp köylülerin evlerini basmak devrimcilik mi ? Hemde bu adamlar üniversite okumuş ve hakkını adabıyla savunabilecek karakterlere sahipken dağa çıkmakta ne demek oluyor. Dağlarda devrimmi olur.

En büyük devrimci Atatürk tür. Ve devrimlerini dağda değil olması gerektiği gibi gerçekleştirmiştir.

Allah rahmet etsin ama sevenlerinin affına sığınarak ben saygıyla anmıyorum kendilerini. Bir hiç uğruna canlarından oldular. Oldukları canlarıda arkalarında sadece boş bir görüş fırtınası bıraktı.

2 Saat Mutlu Olmak istiyorsan Alışverişe çık...
2 Gün Mutlu Olmak istiyorsan Saçını Boyat.
2 Ay Mutlu Olmak istiyorsan Evlen .
Ömür Boyu Mutlu Olmak İstiyorsan
Bekar Kal

.......
Yüz Verip Adam Ettiysem
Sıfırla Çarpar Yok Ederim

....

Minerva isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla