Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.03.09, 04:00   #3
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Önemli: +393 ön koduna dikkat.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Salvador Mesajı göster
Türkcell İletişim Hizmetleri'nde böyle bir numara ile hizmet verileceğini sanmam.

Bu +393 (ben +359 hatırlıyorum aslında) ile ilgili iki şey duydum.Bulgaristan'ın kodu bu.
1-Bulgaristan'da bir operatör yurtdışından aranmalarda telefon sahibine kontör veriyor.Bulgaristan'daki Türkçe bilen bu bayanlarda sazan avına çıkıyor.Bedava görüşme kazanabilmek için aşka muhtaç Türk erkekleriyle uzun muhabbetler yapıyor.

2-Söz konusu bayanlar yine aşka muhtaç Türk erkekleriyle görşüyor ve onlarla samimiyet kurup, sanal bir ilişki içerisine girip, "Aşkım bana şu kadar para gönder Türkiye'ye gelip buluşalım" tarzı numaralarla dolandırıcılık yapıyor.

Yukarıdaki iki şey için de biçilmiş kaftan ise tabi ki yağız Türk delikanlıları.

532'li ve 533'lü numaralar tercih ediliyor.
İnternette verilmiş olan ilanlardan falan buluyorlar bu numaraları.

[/indent]
26.03. tarihinde saat 19.47 de +359 lu numara benide aradi..

Ama tanimadigim numara oldugu icin geri aramadim..

Benide mi kizlar ariyor ne
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti