Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.05.09, 18:30   #21
Starlight
Uzman Üye

Starlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 136
Ettiği Teşekkür: 893
Aldığı Teşekkür: 2300
Rep Derecesi : Starlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: FG'in Yöneticileri ve Üyeleri İcin Klip'e Başliyoruz

yok daha baslamadim biraz daha bekleyelim zaten acayip zamanim olucak bu aralar cünkü is yerinden istifami verdim. "Egitmenlikle olan isimden" sebebi aslin´da cok uzun ama kisaca söyle söyleyeyim. Ben hep inandigim calisanlarimin arkasin´da oldum hep haklarini elimden geldigince korumaya calistim güven verdim ve karsiligini´da gördüm calisanlarimdan cünkü personel secimimi cok titiz yaptim. 8 yildan sonra bu firma´da bazi Türk iscilerine farkli bakis acisinin degismedigini gördükce hep savunmasini yaptim ama kisisel olarak deyil tamamen is ahlaki ve verdigi verimi göz önüne alarak yaptim savunmalarini ve hic kimseye´de ayricalikli davranmadim Türk olsun Alman olsun veya baska bir ülkeden olsun. Benim icin öncelikle yaptigi isi düzgün ve dogru yapmasi,Firmaya karsi bagliligi vs.vs.vs. bunlari göz önünde bulundurarak haklinin her zaman yanin´da oldum. Son olaydan sonra dayanamadim ve istifami bastim ben´de.Gerci kabul etmediler istifami ama edecekler cünkü ben bu firmada daha 1 dakika durmam ve yarin´da mahkemeye vericem bu firmayi. Cok basit bir örnek vereyim ben sizlerin´de bildigi gibi bundan 2 hafta önce 10 günlük bir tatile cikmistim o zaman oluyor bu olanlar. Is yerindeki bir personel " Alman " ise geldikten sonra kendisini Bilgisayardaki Ise baslama ve isi birakma saatine altindaki programa numarasini vermeye geciyor ise baslama saati 09:30 bunun farkina ögleden sonra varip Programa girip baslama saatini veriyor. saat o zaman 14:00 gösteriyor tabii. zaman sonra yanlis saat altinda vermis oldugu zamani 09:30 olarak deyistiriyor geldigi zaman´da o zaten yani burda Programi la oynamiyor sadece geldigi zamani dogru bir sekilde yaziyor.

Belirtmek´de fayda var Bu programla her hangi bir sekil´de oynanildigi zaman isden cikarilma sebebidir!! ama burda durum deyisik tabii cünkü onun orda oldugunu gören var saat 09:30 da.. her neyse bundan dolayi Firma bu personele ben olmadigim icin ihtarname gönderiyor bir daha olmamasi icin

Buraya kadar anladiniz umarim simdi gelelim zurnanin zirt dedigi yere. Ayni hafta icerisinde bu sefer ayni olay bir Firmamizda calisan bir Türk Kizimizin basina geliyor ve hemen cikisini veriyorlar!!

Ben tatilden dönüp olayi duyunca sok oldum ve direk müdüriyete cikip bana bu durumu izah etmelerini istedim ama bana türlü türlü sebebler bulup olayi baska yöne cekmeye kalkisdilar, ben´de bunun üzerine;

Bugün bu calisan ve gayet´de iyi bir Personele bu yapiliyorsa kimbilir yarin bana ne gibi bahaneler bulup göndermenin yolunu arayacaksiniz"

diye daha bir cok sey söyledim tabii istifami ertesi gün yani bugün masanin üstüne istifami biraktim.

benim icin sorun deyil is bulmak yapmasam´da olur Fotoraflardan yeteri kadar kazanirim biraz daha fazla mesai yaparsam ama bu kiza yazik hic sucu yokken böyle bir durumla karsi karsiya kaldi..Ama biliyorum ben sebebini 10 yildir firmada bu kizcaaz cikis parasi vermemek icin böyle bir organizasyon düsündüler simdi ben mahkemede Bu firmayi elimden geldigince süründürücem görsünler bakalim neymis bir Türkü sebebsiz cikarmak nasil oluyor. Burda´ki isciye sunulan haklari biliyorsunuz öyle her isteyen sudan sebeblerle bir isciyi cikaramaz ki olayda her iki tarafinda yaptigi ayni sey birisi ihtarname aliyor diyeri cikis..

Neyse sinirlendim yine durum bundan ibaret anlayacaginiz..
Starlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Starlight'in Mesajına Teşekkür Etti.