Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.05.09, 21:03   #26
Starlight
Uzman Üye

Starlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 136
Ettiği Teşekkür: 893
Aldığı Teşekkür: 2300
Rep Derecesi : Starlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmedeStarlight muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: FG'in Yöneticileri ve Üyeleri İcin Klip'e Başliyoruz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi oneyouu Mesajı göster
Star bu onurlu mücadeleni takdir ediyorum ama bu mücadeleyi istifa vermeden yapma şansın yokmuydu? yani yarın öbür gün bunlar pabuçu pahalı bulup geri adım atarak kızı yeniden işe alırlarsa olan sana olmazmı?.
Ben kendi dogrularimdan hic bir zaman ödün vermedim bu ne pahasina olursa olsun. Cikarilan kisiyi tekrar ise alirlarsa´da bu Firmanin acikca daha´da basitlestigini gösterirki hic isim olmaz.

Ben hic bir zaman kariyer pesinde kosmadim,hic kimsenin´de eteginde dolasip yalakalik yapmadim. dedigim gibi hep dogrularimla yasadim bu zaman zaman bana aci verse´de. Ben zaten her seyi göze alarak yaptim bunu. Su andaki Ekonomik krizden dolayi is bulmak zor tabii ama bu yüzden´de kendi karakterimi deyistiremem ben buyum..

Fotoraf cekerim be sirin hem daha eglenceli hemde kafam agrimaz yani. Bu isim olmasaydi´da cikardim yine isten!!

Bir sekil´de kimse tavir koymassa bu gibi olaylar daha cok olur gerci bir tek ben deyistiremem bu olaylari ama birilerinin dur demesi gerekiyor.. Buraya gelsen´de görsen Münich sehrini millet disarda hakkini aramak icin yürüyüsler yapiyor sloganlar atiyor.

zaten ne oluyorsa susmamizdan ve bir sekil´de isimizi kaybedecegiz korkusundan susuyor ve her seyi signeye cekiyoruz,

Yok ben almayayim cünkü ben bunu yaparsam nerde benim kendime olan is prensiplerim,sayginligim.

Yaziklar olsun bana, susup agzimi acmassam. Aynaya baktigim zaman kendimi görmeliyim ben, kamufulaj olmus tirsmis bir Erol´u deyil..
Starlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla