Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.06.09, 02:07   #3
**EMEL**
Müdavim

**EMEL** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 404
Ettiği Teşekkür: 13330
Aldığı Teşekkür: 14486
Rep Derecesi : **EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor**EMEL** artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Pisman
Standart Cevap: Penisilin'i Kim Keşfetti?

Sen bilmiyosun bikerem Ramses kendi nasıl bulunmuş bilmem ama adı öyle konulmamış tamammı...

Penisilinin isim babası bizim Temeldir şöyleki;

Bu Sir Alexander Fleming denen arkadaş bu maddeyi bizim karadeniz kıyılarında bulmuş keşfetmiş yararını şusunu busunu ama isim bulamamış bi türlü. Sonra bizim karadenizlilere açmış konuyu isim yarışması yapacağını herkesin bir isimle katılmasını istemiş...

Yarışmanın yapılacağı gün herkes sıraya girmiş adı okunan kişi ileri çıkıp ilaç için bulduğu ismi söylüyomuş...

Bizim Temele sıra geliyomuş ama aklına hiç bişe gelmiyomuş ilaca isim olarak...

Artık iyice daralan Temel bakmış ki olacak gibi değil en iyisi listeden ismimi sildireyimde bana sormasınlar demiş...

okadar kalabalığın arasından ilaç için isimleri alan bu Sir Alexander Fleming midir nedir bu adama bağırmaya başlamış Temel sesini duyurmaya çalışarak...

----Heeeyyyy pen pilmeyrum isim misim, listeden peni silun peni silun daaaaaademiş...

Bu sese kulak kabartanSir Alexander Fleming Aman allahım demiş bu ses bu isim sanki benim bulduğum bu ilaca biçilmiş kaftan gibi

O günden sonra ilacın adı kalmış penisilun, sonradan tabi biraz oynamış üzerinde belliki, ukala şey bide ben buldum demiş

işte böyleeeeee.....
Oysaki;
Hayatın seni erittiğini çay bitince anlarsın..

**EMEL** isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz **EMEL**'in Mesajına Teşekkür Etti.