Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.07.09, 01:23   #11
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Filistin Toprakları Nasıl İsrail Oldu

bu konuda değişik kaynaklarda değişik bilgiler var ama ana eksenini Lale hanımın yazdığı tevrat eksenli öğretiler belirliyor, yahudiler şeriata bağlı bir millet vede hakikaten sadıklar,ama eğri ama doğru öyleler,

bir zamanlar resmi portalın birinde bu konuyu uzun uzun anlatmıştım ve bazı arkadaşlar beni yahudi düşmanı olarak ilan etmişti, 1492 den ele alarak (tabiki kaynaklardan) günümüze kadar gelmeyi amaçlamıştım,genişde bir bilgi kaynağı oluşturmuştum ama hevesimi kursağımda bıraktılar,

gözü kör olası önyargılar.

neyse ister satın alsınlar,ister planlı bir şekilde göç etsinler, netice olarak lale hanımın yazdığı şeyler temelinde hhareket ediyorlar.

yeremya 50-51 dede görülebilir, tevratı didikliyenler bir çok şeye şahit olacaklar,

belki ütobik gelir bir çoğunuza, hitlerin yahudi sermaye sahiplerince finanse edilerek kısmi katliam yaptırıldığı, bununda asıl amacının yahudileri filistin bölgesine çekmek olduğu şeklinde, dediğim gibi bunlar tezdir,

asıl amaç ARZI MEVUD.

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti