Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.07.09, 17:33   #17
Smashmouth
Süper Üye

Smashmouth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 79
Ettiği Teşekkür: 6268
Aldığı Teşekkür: 6166
Rep Derecesi : Smashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Filistin Toprakları Nasıl İsrail Oldu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Güzrüzgarı Mesajı göster
Genel için konuşmanı doğru bulmuyorum. Onların çocukları askere gitmiyor mu? Şehit olmuyor mu? Ya da doğulu zaten boşver mi diyorsun.

Her şey için borçlanıyoruz bir şey olmaz. Koskoca istanbulun bile bir sürü borcu var o kadar geliri olduğu halde.

Hep doğuyu suçluyoruz terörist onlar hep gözümüzde hiç iyisi yok ya bunların içinde. Peki bu kadar silah bu kadar kaynak nereden geliyor?
İçlerinde askeriyenin bile silahları bulunmadı mı? Kendi silahlarımızla kendi askerimiz çok öldürüldü. Ergenekonda daha neler çıkacak ortaya kim bilir, bilmediğimiz daha neler.
Genel konuşmam hata olabilir o topraklara gidersen oralarda biraz yaşarsan ne dediğimi iyi anlarsın onlar hep şehit asker ya da zavallıysa diğerleri napsın ? bacağı kopanlar evlenmeden ölenler çocuğu yetim bırakanlar ? İstanbul'da sanki bunlardan yok hep doğuyu suçlamıyoruz bu batıda olabilirdi kuzeyde genelde nedense yardım yapıyoruz arkadan hançeri yiyoruz sonrada vay zavallılar aç kalmışlar yok okula gidemiyorlar.. diğer illerde kim ne durumda hiç umurlarında değil.. tam kaynağını bilemem şunu biliyorum hem içten dıştan vuruluyoruz.. içten vuranlar oraya yardımda yapıyorlar oranın avukatlığınıda yapıyorlar.. ergenekonu dikkatle takip ediyoruz eminim cezalarını bulurlar.. tabi ortada dolaşanlarda var daha .. onların ne halt yediklerini bilmiyoruz...
Tul-i emel defterin dürmeyen aşık mıdır?"
Yunus Emre
Smashmouth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Smashmouth'in Mesajına Teşekkür Etti