Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.08.09, 17:17   #1
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Merhaba değerli grup üyeleri

Hoşbuldum demeliyim önce güzel karşılama yapan siz dostlara...

Posta adresime gelen günlük gazete haberlerinin altında bende merak uyandıran haberi okumak için tıkladığımda sitenizin sayfası açıldı misafir olarak kabul buyurdunuz okumama imkan verdiniz ayrıca bunun için de teşekkürü bir borç bilirim.

Ama
)

Sayfanın sol köşesinden açılan pencereden nazikçe uyarı vererek üye olmam için teşvik etmeniz ve formun kapılarını sonsuza kadar açmanız ,insanı ister istemez bu güzel yere çekiyor "bende bu güzelliklerin,paylaşılan konuların içinde neden olmayayım ,bir şeyler üretemesemde okuyarak ya da görüşlerimlerimle katkıda bulunmalıyım" dedim kendi iç sesimle ve aranızdayım
)

Güzel bir pazar gününde her taşında tarih kokan,aşıklar diyarı Yeditepe İstanbul'umdan kocaman bir sesle HOŞBULDUM dostlar...

Saygılarımla...

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.