Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.08.09, 23:48   #9
Karanlığın Beyazı
Üye

Karanlığın Beyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 82
Aldığı Teşekkür: 618
Rep Derecesi : Karanlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Okudum - Tavsiye Ederim...

Uzun zaman geçmiş buraya yazmalı. Kızdım kendime Bu arada tabiiki kitaplar okudum sırayla yazacağım hepsini

En son bitirdiğim kitaptan başlayalım. (Bitireli sadece iki saat oldu)

Öncelikle şunu söylemek istiyorum; bir kitap günümün her anında yanımda oluyorsa kesinlikle mükemmel bir kitaptır

Barbara DELİNSKY'nin 'Aşk Dilimin Ucunda' isimli kitabı kesinlikle bu kategoriye giriyor.

Aşk kesinlikle Casey'nin dilinin ucunda...

Psikolog Casey Ellis'in hiç karşılaşmadığı babasının ölümü ile başlıyor ilginç romanımız.

Tanımlamalarda unutulmaz bir kadın romanı olarak geçiyor ve sizler sanıyorsunuzki klasik aşk romanlarının bir benzeri.. Kesinlikle böyle düşünmeyin çünkü kitap sizde merak uyandırarak öyle sürükleyici oluyorki elinizden düşüremiyorsunuz.. Ve tabii ki kimilerine göre hayatımızın baş tacı olan aşkta romandaki yerini almış...

Sürükleyici dedik, aşk dedik.. Ve bunların ötesinde psikolojide var bu güzel romanın sayfalarında...

Alıntı yaptığım bir tanımlamasıyla bu kitap açıklamama son noktayı koyuyorum ;

Psikolog Casey Ellis, kendisi gibi psikolog olan babasıyla hiç karşılaşmamıştı. Derken bu baba öldü. Ve Casey'i şok etti. Çünkü o, hiç tanımadığı kızına Boston dışındaki müthiş malikânesini bırakmıştı. Evde bir yardımcı ve yakışıklı bahçıvanla birlikte. Casey, evin odalarından birinde elle yazılmış notlar buldu ve okudukça bu hikâyeye kapılmaya başladı. Bu notlar, babası ve yaşamına giren yeni romantik yabancı etrafında toplanan gizemli parçaları bir araya getirdikçe, geçmiş ve şimdi arasındaki çarpıcı ilişkileri, gerçek ve kurmaca arasındaki beklenmedik bağları da keşfetmeye başladı...

Işık ve Sevgiyle bir adım attığımız
bu uzun yolda
en güzel rengim sensin sevgili eş ruhum
eşim
"T_yatro"
Karanlığın Beyazı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Karanlığın Beyazı'in Mesajına Teşekkür Etti.