Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.08.09, 19:38   #12
Karanlığın Beyazı
Üye

Karanlığın Beyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 82
Aldığı Teşekkür: 618
Rep Derecesi : Karanlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerdeKaranlığın Beyazı Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Okudum - Tavsiye Ederim...

'Erkekler 1'e ayrılır - Emily Giffin'

Evet, klavye yanı kitap serilerimin sıradaki kitabı Emily Giffin'in oldukça sürükleyici ve eğlenceli bu kitabı.

İlk bakışta liseli kızlara hitap eden bir kitap olduğunu düşünüp okudukça bu konuda yanıldığımı anladım.

Romanımızın kahramanı Darcy Rhone'ın erkeklerle olan ilişkilerini ve yaşadıklarıyla beraber hayatındaki yanlışları düzeltmesini konu alıyor.

Kitabın arka kapağında da söylenildiği gibi, bir kadının arkadaşlık, aşk ve sonsuza dek mutlu olmanın gerçek anlamıyla ilgili şaşırtıcı keşifleri hakkında güzel bir kitap.

Bu kitapta biraz Türk filmi tadı aldığımı itiraf etmek isterim. Ve gerçekten mutlu bir sonla bitiyor

Şöyle de tanımlayabiliriz; hani tatil kitabı diye bir kavram vardır, rahat rahat okunacak hafif kitaplar için söylenir. Bu kesinlikle bu kategoriye giriyor...

Tam olarak 382 sayfa ama tabiri caizse su gibi okunuyor.

Kitaptan;

'Aşk ve dostluk. bunlar bizi biz yapan ve değiştirebilecek olan şeyler... Eğer izin verirsek.'

Işık ve Sevgiyle bir adım attığımız
bu uzun yolda
en güzel rengim sensin sevgili eş ruhum
eşim
"T_yatro"
Karanlığın Beyazı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Karanlığın Beyazı'in Mesajına Teşekkür Etti.