Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.09.09, 01:55   #2
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Koloni | Jean-Christophe Grangé

Şeytan Yemini,Siyah Kan,Kurtlar İmparatorluğu,Leyleklerin Uçuşu,Kızıl Nehirler ve Taş Meclisi heyecanla okuduğum bu eserlerinin üzerine Koloni'nin 18.baskısına yetişebildim niyahet )
Kızıl Nehirler ,Kurtlar İmparatorluğu ve Taş meclisi sinemada da seyretmiştim.
Hepsinde tamamiyle farklı konular işlenmiş.
Şeytan Yemini'nde ölüm yolundan geri dönmeyi başarabilenler veya öldükten sonra geri gelenler peşlerinde iyiliklerimi geri getiriyorlar öte taraftan bu tarafa taşınanlar...
Siyah Kan da kim av kim avcı hepsi birbirine karişmiş gerilim yüklü satırlar...
Kurtlar İmparatorluğunu zannedersem herkes hatırlar filmi tv de defalarca gösterildi.Fransız oyuncu Jean Reno başrolde oynamıştı.Seri cinayetler uyuşturucu kaçakçılığı Türkiye,fransız polisindeki iç hesaplaşmalar ve tıbbın karanlık amaçlara alet edilmesini ele alıyordu konu olarak.
leyleklerin Uçuşunda ise Avrupadan Afrikaya kadar her yıl göç eden leyleklerin özelliğinden yaralanan bir şebekenin faaliyetleri ile elmas madenlerinde yapılan kaçakçılığı...adrenalin hat safhada...
Kızıl Nehirler yine Fransız oyuncu Jean Reno'nun başrolunu oynadığı efendiler köleler ve karar verenler bir solukta okudum ve ayni zamanda da defalarca izledim büyük heyecanla...
Taş Meclisi 'inde ise Paris de başlayan Sibirya'nın derinliklerine kadar uzanan korku ve gerilim hattı... Diğerlerinden çok çok farklı konu işlenmişti.
Ve Koloni....
Dün başladim okumaya buradan ayrılabilsem bitirecem
Ben en iyisi gideyimde Koloni'in derinliklerine dalayım
Adrenalinnnn

Teşekkürler sayın Smyrna

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti