Konu: Aşk Yemini
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.09.09, 12:00   #1
nur@n
Süper Üye

nur@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 511
Ettiği Teşekkür: 1393
Aldığı Teşekkür: 5429
Rep Derecesi : nur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmedenur@n muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Aşk Yemini

Bu gün olduğu gibi yarın da yarından sonra da......

Gözlerimdeki yerin değişmeyeceğine,

seni ömür boyu seveceğime, bu gün gibi yarın da hep seninle yaşayacağıma, her bakışında okuduğun o gözleri her zaman göreceğine,

en yakın dostun en yakın sırdaşın en yakın arkadaşın olacağıma, sıkıntının sıkıntım, üzüntünün üzüntüm olacağına, her üzgün anında tebessümünün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma, asla ve asla soğuktan ve yalnızlık da üşümeyeceğine,

seni bir ömür bıyu seveceğime, yanında olmadığım ve varlığına ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma,

gözümün gözüne değdiği her an sana yeniden aşık olup seni bir prense dönüştüreceğime, her sabah sana aşık olarak uyanacağıma, sen uyurken seni düşünüp, sen ve benim için dua edeceğime, seni asla üzmeyeceğime, seni kızdırırsam bunu bilmeden yapacağımdan senden hemen özür dileyeceğime, beni anıdığın bugün bende gördüğün neyse ömrünce aynı göreceğine, sevgimin asla değişmeyeceğine, sevgimin asla azalmayacağına, bilakis her gün büyüyen bir sevgiyi görüp seni mutluluk ormanlarına taşıyacağıma, senin her şeyden önce olduğunun gerçeğine asla değiştirmeyeceğine, seni asla ihmal etmeyeceğime, seni sadece 13 Şubat değil 365 tane sevgililer gününde 365 tane ismini olacağına, sana yalan söylemeyeceğime, başkalarının yanında seni unutmayacağıma, elini usul usul korka korka tutup o heyecanla yaşayacağıma ''ve'' bir ömür boyu bırakmayacağıma ve ömür boyu "canım" olarak kalacağına, tüm balonları gökyüzüne senin için salacağıma, tüm çiçeklerde seni göreceğime, gök kuşağına salıncak kurup 7 renge senin rengini karıştıracağıama, her satırda seni çizeceğime, seni sesleneceğime, hiçbir şeyi hiçbir zaman senin önüne geçirmeyeceğiem, her günün bir öncekinden daha güzel olacağına, seni "sen" olduğun için seveceğime, seni "bir ömürden öte seveceğime" yemin ederim...
nur@n isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla