Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.09, 21:35   #8
nuveyla nil turegun
Üye

nuveyla nil turegun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 70
Aldığı Teşekkür: 212
Rep Derecesi : nuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Deli Gibi Sevip Ağlayasım Var

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Minerva Mesajı göster
Aşk sakin birşey değilki sakin yaşansın

Biarkadaşım vardı vitrinde sevgilisinin cep telefonun aynı modelinden gördüğünde bile onunn telefonunnndannnnn diye vitrine yapışırdı

Tabi bukadarı abartı ama ben aşkı doyasıya delilikleriyle gözyaşlarıyla gözalınmışlıklarıyla yaşamaktan yanayım

Hiçbir erkek için uykularım kaçmadı ,onu düşünerek alık alık gezmedim , yada onu bir dakika görmek için delilikler yapmadım .Bu türşeyler yaşamak istiyorum yada benzerlerini...
Belkide yaşamak için geç kaldım bilmiyorum
Degmez zaten, valla bak simdi aciklayacam sana icin rahat olsun arkadasim bir kere; uykunu kaciriyorsa zaten arizali bir iliski demek olacakti... alik alik gezmek ise can ve ruh sagligin acisindan tehlikeli olacakti en son olarak da, prensiplerinden tavizler vermek durumunda kalacaktin ki sen olmaktan uzaklasacaktin gordun mu, ne kadar kazanclisin...aslinda dogrusu soyle bir sey; cilginca yasanan bir aska, disardan ozenirsin ama eger icinde isen "nerden dustum bu aska, pismanim, yoruldum, bittim, kendimden gectim" diye de, cogunlukla yakinirsin inan bana...oyle, evet!