Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.09.09, 22:34   #23
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Deli Gibi Sevip Ağlayasım Var

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Minerva Mesajı göster
tabi nedir ki
ben mi vereyim cevabını? soruydu o

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi the mathematician Mesajı göster
yorum yapacakken yanlışlıkla teşekkür ettim sen teşekkür etmediğimi farz et şu paylaşım meselesini okuyunca aklıma bir film geldi, barcelona diye. tam senin paylaşımı arttırma konusu vardı orda da gerçi oradakilerin ilişkileri biraz fazla karmaşıktı ama sonuç olarak paylaşım artmıştı
çiçeğim, beni bilirsin sen. kaç sevgilimi aldattığımı gördün ki? yada duydun ki paylaşım, zaman içinde kendiliğinden oluşur, öyle, hadi boks diye dalmaz kimse kimseye
edith piaf; hadi ilkinde yanlışlıkla bastın teşekküre, ikincisini nasıl becerdin