Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.09, 18:40   #4
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Adı Konmuş AyrıLığın..!

Sayın Croks paylaşımınız için teşekkür edeyim önce ;emek harcamışsınız bizlere okuma zevkini tattırmışsınız.

Adı Konmuş AyrıLığın paylaşımınzdan önce bir başka bir edebi çalışma içeren konuyu okumaya çalıştım.Ama araya giren o kadar çok görsel boyut vardı ki ben özümseyerek okuyayam ona göre afilli bir yorum yazayaım dedikçe aşk kokulu resimler sayfayı kaydırdıkça beni de raydan çıkartmak üzere idi ki ben sayfayı terkettim
Şimdi geldik bu yeni "Adı Konmuş AyrıLığın" isimli konuyu görünce bir göz atalım dedik yine aynı manzara..

Bu bir eleştiridir :çok fazla resim kullanmışsınız en tepeye bir tane can alıcı resim yeterlidir diye düşünüyorum nacizane olarak.
Ve merak ettiğim bu şiirler kime ait kaleme alan belli değilse alıntı ibaresinin koyulması veya size ait ise sağ köşeye gururla "ben yazdımm" diye nickinizi eklemeniz gerekirdi diye bir kez daha düşündüm

bu aralar yine düşünüyorum hemde çok fena

Çok acımasız mı oldum yine ne sakın ağlamayın

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla