Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.09, 12:51   #5
Böcü Dayı
Uzman Üye

Böcü Dayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 32
Ettiği Teşekkür: 4094
Aldığı Teşekkür: 5592
Rep Derecesi : Böcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmedeBöcü Dayı muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Okulda 40 Kalemde Para Toplanıyor

Bu sene yine benden 300 TL istediler, benimde canıma tak etmişti zaten, aradık Milli Eğitim Bakanlığını, Bakan'ı istedik telefona, gezide olduğunu söylediler, yardımcısıydı sanırım olduğunu söyleyen birisiyle görüştük, beyefendi kayıt parası diye birşey var mı? yok mu? Şimdi biz kayıt parası vermezsek çocuğumuzu okutamayacak mıyız? dedim. O da olur mu beyefendi, ben şimdi x ilinin Milli eğitim Müdürünü arıyorum dedi, bir süre sonra o okulu tekrar aradık ve çocuğumuzu kaydettirdik para vermeden.

Elbette okulların ihtiyacı var , amenna , eksikerini makul bir şekilde karşılayalım ama adam başı 300 TL ne ya. Smyrna'nın dediği gibi bir cam için bütün okuldan para topla, eskiden her sene 600 kişilik okuldan okula top alacağız diye para toplarlardı.