Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.09, 14:58   #7
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177609
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Öğretmenler Özgüveni Öğrencilerine Nasıl Sağlar?

Konu dersaneye gelmiş...

Ritmi bozmayım buradan devam edeyim ben de...

Eskiden, su içerdik testiden... Dersane ne arardı? Liseyi bitirenlerin büyük bir çoğunluğu üniversiteye girerdi... Dersaneye gerek de yoktu zaten..

Peki şimdi ne durumdayız?

Bir milyon öğrenci liseyi bitiriyor, 300 bin öğrenci üniversiteye girecek... (Rakamlar farzı misal)

Yani 700 bin kişi bir şekilde elenecek..

Kimse dersaneye, öğretmene suç bulmasın... Durumun özeti bu.. Sınavda öğrenciler tüm soruları yanıtlasa, yine bir kriter belirlenir ve 700 bin kişi elenir.. Öyle ya, kucak kucağa oturulacak değil ki sıralarda...

* * *

Konuya değineyim:

Konuda değinenlerde ilk öğretim çağında olması gerekenler... Lise yıllarında öğrenci öğretmen mi dinlermiş?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla