Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.09, 16:41   #15
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Okulda 40 Kalemde Para Toplanıyor

Hee ben güvenlik ile okulun temizliği ile ilgili çalıştırılan müstahdemleri atladım...

Bazı okullara temizlik görevlisi olarak müstahdem ya bir kişi görevlendiriliyor, yada hiç görevlendirilmiyor...

Dersaneler temizlenecek, tuvaletler temizlenecek.... Gerçekten uzaktan davulun sesi hoş geliyor...

Eski oturduğum evin diğer cephesi okula bakıyordu, okuldaki öğretmenlerinden, müstahdemlerine kadar iyi tanırım, onlar da beni tanır...

Ona rağmen, bende para verdim...

* * *

Yolsuzluk olmuyor mu? Elbette oluyor... Her sektörde olduğu gibi okullarda da oluyor tabi...

Okulun boya-badana işleri olarak boyacıya 1000 Tl verip gider olarak 1500 TL olarak gösterilme durumları da olabiliyor, ama bu yolsuzluklar nerede olmuyor ki?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla