Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.09.09, 13:26   #10
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Smyrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 625
Ettiği Teşekkür: 37276
Aldığı Teşekkür: 38692
Rep Derecesi : Smyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzel
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: Forum Başlığı

Beğenen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Şimdi kafanızdaki soruların cevaplarını dilim döndüğünce anlatmaya çalışacağım.

Üstteki banner 1024x768 ekran çözünürlüğüne göre ayarlı. Ekran ayarlarını bu şekilde kullanan arkadaşlar bannerin üst kısmı komple kapladığını görecekler. Ben de dahil olmak üzere bir çok kişi ekran çözünürlüğünü daha yüksek kullanıyor anlaşılan. Bu nedenle banner sola dayalı gözüküyor bizde.

Sanırım bu gibi durumlar için banneri ortalamak gibi bi seçenek varmış. Ben anlamam o kadar ileri düzeyinden. Sanırım bu işi Abartma biraderimize danışmak gerek.

Son olarak Sanaloji senin bulduğun eller de güzel ama inan ki bi el bulup beğendirene kadar göbeğim çatladı. Senin bulduğun da erkek eli olduğu için eminim ki beğenilmeyecek. El bayan eli olacak ve manikürlü olacak.

Bu arada Kartal abicim, bu bir proje değildi ben daha önce de zaman zaman sadece sağdaki Atatürk'ü değiştirip Reale göndermiştim ve buraya koymuştuk. Tabiki bu konularda mahareti olan herkes hazırladıklarını Reale özelden ulaştırabilir.
Smyrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Smyrna'in Mesajına Teşekkür Etti.