Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.09.09, 12:48   #8
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Gazetelerde Bugün

18 Eylül 2009

CUMHURİYET

Demokrasi suçu

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özok, yapılan dinlemelerin hiçbirisinin yasal dayanağının bulunmadığını söyledi.

HÜRRİYET

Organize işler
Münevver Karabulut'un 197 gündür saklanan katil zanlısı Cem Garipoğlu, sabaha karşı ince düşünülmüş bir plan çerçevesinde teslim oldu.

MİLLİYET

'Bavula sığmadı kestim'

Polise teslim olan ve dün gece tutuklanan Cem Garipoğlu'ndan mahkemede ürperten ifade: "Telefonunda sevgilim, canım gibi mesajlar görünce cinnet getirdim. Mutfaktaki bıçakla vurdum. Nalburdan testere alıp boğazını kestim, kanı babamın gömleğiyle sildim"

RADİKAL

197 gün nasıl saklandı

Katil Cem Garipoğlu, 3 Mart'tan sonra sırra kadem basmıştı, şimdi soru şu: 18'den küçük, babası hapiste, annesi ABD'de bulunan biri İstanbul'da nasıl saklanabilir?

AKŞAM

İfadesine iyi çalışmış

Ve Cem Garipoğlu, 197 gün sonra adalet önünde... Münevver'in katil zanlısı olarak ilk ifadesinde cinayeti itiraf etti ama kendisini kaçıran, 7 ay boyunca kollayan ve maddi destek verenleri ısrarla gizledi

Bavula sığmadı kestim
Münevver'in 197 günlük firardan sonra önceki gece teslim olan katili Cem Garipoğlu "Evdeyken Münevver'in telefonunu karıştırdım ve bir erkekten gelen mesajları gördüm. Kıskançlık krizine girdim. Kavga ettikten sonra öldürdüm. Ceset bavula sığmadığı için kestim" dedi.

VATAN

Baykal'a açılım mektubu

Erdoğan, Kürt açılımına destek için CHP liderine bir mektup yazacağını söyledi; 'Görüşelim derse, gider görüşürüm' dedi.

HABERTÜRK

Can garantisi aldı

Garipoğlu Ailesi: Cem'i teslim etmeden önce önce devletten, güvenlik garantisi istedi. Katil zanlısı genç, "canavarca hisle tasarlayarak öldürmek" suçundan tutuklandı

BİRGÜN

Devlet bizi kandırıp gitti

Selin vurduğu İstanbul İkitelli'ye ne devlet ne de belediye yardım etti. Evleri yıkılan, çamur içinde kalan halk perişan. Kendi kendine yarısını sarmaya çalışanlar öfkeli.

SABAH

Kim sakladı

Cem Garipoğlu'na Münevver cinayetinde 20 kişinin yardım ve yataklık ettiği ortaya çıktı. Emniyet Müdürü Çapkın "Sırada saklayanlar var" dedi.

TERCÜMAN

6 Milyon kişinin uykusu kaçtı

Şekir-İş Başkanı Gök, "Devlete ait 25 şeker fabrikasının özelleştirilmesi ile bu fabrikalardan ekmek yiyen 6 milyon insanın rızkı çöpe atılıyor" dedi.

YENİ ŞAFAK

Bağ evinde 197 gün

Münevver Karabulut'un katil zanlısı Cem Garipoğlu cinayetten sonra Tekirdağ'a giderek bir bağ evine yerleşti. Alışveriş için şehir merkezine inen Garipoğlu tüm haberleri TV'den izledi

ZAMAN

Alparslan Arslan akıllı çıktı

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Ergenekon sanığı Alparslan Arslan'a 'sağlam raporu' verdi. Çok yönlü testlere tabi tutulan ve hareketleri kameralarla izlenen Arslan'ın 'hasta gibi' görünmeye çalıştığı ortaya anlaşıldı. Sanık, cezaevine geri gönderilirken, Danıştay davasını sekteye uğratma çabaları bir kez daha boşa çıktı.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla