Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.09.09, 18:40   #6
Egemen
Tam Üye

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 316
Aldığı Teşekkür: 818
Rep Derecesi : Egemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 20. Efes Blues Festivali

Dün akşam yine hayatımın en muhteşem anlarını yaşadım. Bir yıl boyunca bu muhteşem anı bekliyordum. Beni Blues ile tanıştıran Efes'e burdan şükranlarımı tekrar sunmak istiyorum.

Son 5 yıldır Gaziantep'te blues festivalini kaçırmıyorum. Dün akşam yine harikaydı ortam. İlerlemiş yaşıma rağmen 4,5 saat ayakta bıkmadan usanmadan dans ettim. Acının müziği çaldığında bu yıl kaybettiğim annemin yaşamının son evrelerinde çektiği sirozun acılarını onunla birlikte çektim. Hıçkıra, hıçkıra bağırarak çektiği acıları yaşadım ve aramızdan ayrıldığı anı yaşadım. Sonra müziğin ritmi değişince kızlarım gözümün önüne geldi. Annemin genlerini kızlarıma aktarmıştı ve yeniden hayattaydı.

Konserde üçüncü grup olarak sahneye çıkan Bernard Allison muhteşem perfonmansıyla salonı yıktı geçti ve tüm katılımcılar dans halinde transa geçmişlerdi. Konserin sonuna doğru rock ve metal ağırlıklıydı. Kafam omzumdan ayrılıp gidecekti nerdeyse.

Çocukken bayramları ve yeni yılı beklerdim heyecanla, şimdi ise bugünden gelecek yılkı festivali beklemeye koyuldum.

Yukarıdaki duygularımı 2 yıl önceki blues festivalinden sonra bir forum sitesinde paylaşmıştım.