Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.10.09, 14:45   #2
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sektöre Adını Veren Markalar

paylaşım için çok teşekkurler ,

ne yazıkki ureticilerimizin en buyuk hatası markaya gereken onemi vermemeleri ,bunun ne kadar onemli oldugunu bilememesi .şu son krizdede bunun ne kadar buyuk deger taşıdıgı bir kez daha gozler onune serildi .

uretim yapmak kolay bir şekilde uretimi yaparsınız ama bunu pazarlamak lazım ve pazarlamanın en buyuk şartı bilinir bir marka olmanızdır ,belki marka bilinirligi için yıllarca çalışmak ve buyuk paralar yatırmak gerekecektir ,ama bunun geri donuşu ekonomik açıdan çok çok buyuk olucaktır .

marka neden onemlidir konusuna gelince ,marka olmanın şartlarından ilki muşteri memnuniyetidir ,aldıgınız urunun kalitesi satış sonrası hizmetler çok çok onemlidir .

inşallah bizimda global pazarda yeni yeni oluşmaya başlayan markalarımıza çok daha fazlaları katılır ,böylece şu anda en onemli sorun olan istihdamda bu şekilde bir nebze olsun aşılmış olur .

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.