Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.10.09, 16:01   #23
Egemen
Tam Üye

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 316
Aldığı Teşekkür: 818
Rep Derecesi : Egemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İstiyorum :(

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi aurora Mesajı göster
Aşık olmak istiyorum.

Ölesiye aşık olmak.
Gözümü kapadığımda canlanacak,
uyuduğumda rüyalarımda bana arkadaş olacak
öyle ya da böyle yirmi dört saat yanımda olacak birini istiyorum. Nedensizce kalbimin çarpmasını,
telefon çaldığında o'dur diye açmayı, saatlerce yürüdüğümüz halde yorulmamayı istiyorum. Güne onla başlayıp, onla bitirmey,yaşamı onda öğrenmeyi, beraber her şeyi paylaşmayı istiyorum. Beni hep bende bırakacak Benim ben olmama anlam katacak Masum bir aşkı paylaşacak birini istiyorum. Sevdalanmak,bağlanmak istiyorum Yine sevip, hep sevip ama sonunda terk edilmek istemiyorum. Benim gibi sevecek bir yar istiyorum. Dünyama ışık olacak insanı arıyorum. Ona içimden gelenleri anlatmak, El ele tutuşup sonsuza yürümek, o'na sımsıkı sarılıp Kalan ömrümü onunla tamamlamak istiyorum. Yalnızlıktan kurtulmak istiyorum Ben sevmek, sevilmek istiyorum...

Acaba çok şey mi istiyorum ?

"Kalan ömrümü onunla tamamlamak istiyorum." Bölümünü çıkartırsak bu iş olabilir. Ama işin içine yarını katarsak bu işin olması imkansız gibi bi şey.