Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.09, 23:20   #19
nuveyla nil turegun
Üye

nuveyla nil turegun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 70
Aldığı Teşekkür: 212
Rep Derecesi : nuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerdenuveyla nil turegun Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gözden uzak olan gönülden de uzak oluyor mu?

Gonul ne peki?kalp mi, hafiza mi, duygusal dunya mi...kli$e sorulari yanitlarken nedense hep bu irdeleme ihtiyacini hissederim cunku konunun iyi anlasilmasi icin iyi de, irdelenmesi gerekir. Iste ben soruyu o islemden gecirdim ve yanitim evettir!

neden, cunku uzakta olan kisiyle guncelligimizi kaybediyoruz guncelligi kaybetmek demek, aradaki ortak konularin giderek azalmasi demek. Gecen gun mesela telefonda bir espri yapinca uzaktaki arkadasim -ooo sen daha orda mi kaldin? dedi kalbim kirilmasa da anladim ki, guncellenemeyen iliskiler de eski sicakligi yakalamak cok zor, oyle....