Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.10.09, 23:07   #2
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yalnızlık Cinayettir

taktığın şairlerden yazılarını severdim ben de. bir de thomas dumas* fotoğrafı koyardı yazının ortasına. güzel paylaşım, teşekkürler

*thomas dumas diye biri var mı yok mu tartışılmakta hala. öktem şöyle demiş o'nun için;
"fildişi sahillerinde çekim yaparken zehirli bir tarantula tarafından sokularak ölmüştü. thomas dumas, 20. yüzyılın en büyük fotoğraf sanatçılarından biriydi. polonya asıllı isveçli bir fotoğrafçı olan dumas’ın hayatı trajediler içinde geçti. henüz 23 yaşındayken geçirdiği bir felç yüzünden iki kolu da tutmuyordu. yıllarca çalıştı, fotoğraf makinesini ayaklarıyla tutma ve sol ayak başparmağıyla deklanşöre basma tekniğini geliştirdi. 20. yüzyılın fetiş fotoğrafçılığı konusunda belki de tek uzmandı. dumas’ın ayaklarıyla çektiği el, ayak, koltukaltı, göğüs fotoğrafları avrupa’nın bütün ülkelerinde sergilendi, sayısız ödül aldı ve çoğu ülkede, neredeyse her yıl yılın fotoğrafçısı seçildi dumas.(5 temmuz 2005)

araştırdım biraz ama thomas dumas'ın öktem'in köşesinde çıkmış fotoğraflar internet ortamında yok yada ben fazla azimli değildim.