Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.09, 13:26   #38
Egemen
Tam Üye

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 316
Aldığı Teşekkür: 818
Rep Derecesi : Egemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Merhabalar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
CadII kişisi Bu gibi yerlerde takma da olsa isimlerle dalga geçilmemesi gerekir, hatırlatayım dedim..

İsmime gelince... Nick'im yani takma ismimin ilk harfi gerçek ismimin ilk iki harfinin tersten okunuşu, diğer iki harf ise soyadımın ilk iki harfinin düzü...

Yani anlayacağın yabancı isim takıntısı hiç değil... Düzüm ama tersliğim de vardır hani, her insanda olduğu gibi..

İlk zamanlar beni market adı olarak hatırlayabilirsin, ama ilk günler...

Real beni gerçekten güldürdün ya.

Geçen gece Saba Tünmer'in programında duşta şarkı söyleyen bir genç vardı. 'lopus' u açıklarken yukarıda senin anlattığın gibi şeylerden bahsediyordu.