Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.10.09, 18:31   #64
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Aldatmak mı? Boşanmak mı?

ankette aldatmak seçeneğini işaretleyen 3. kişi olarak savım şudur; aldatmak denen şeyi ele almak lazım. yani ne şekilde aldatmaktan bahsediyoruz? cinsel anlamda aldatmak, mutlu bir birlikteliği, cinsel istekler nedeniyle bitirmemek gerekir. ha, duygusal boşluk doldurmacalara karşıyım. git, başkasına aşık ol ama akşam da evine gel demiyorum.
ikinci konu, haberdar etmemektir. ben seni aldatıyorum dersen karşındakine, işte o zaman ilişki zarar görür. cinsel tatmin ötesinde, ilişkiye zarar veren bir soğuma, isteksizlik varsa zaten ilişki yürümüyordur. o halde aldatmak yerine ayrılmak doğrusudur.
bir de sosyolojik açıdan erkeğin rahatlığı ve kadının cinsel ilişkide bile duygusallık aradığı unutulmamalı. erkek rahattır. bugün ilişkiye girer, yarın unutur. kadının bağlanma riski yüksektir.

tepki çekmek istemem, çok keskin bir yorum olacak ama rahat bırakılmayan erkeğin evliliği iyi gitmez. rahat bırakılan kadının da.