Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.10.09, 21:07   #7
Lilium
Müdavim

Lilium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 376
Ettiği Teşekkür: 8769
Aldığı Teşekkür: 17888
Rep Derecesi : Lilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura aboutLilium has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sigarayı Bırakan Adamın Seyir Defteri...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Pitsy Mesajı göster
valla çevremden tam destek var hiç canım istemiyor hiç asabi değilim yapım zaten rahattır benim gamsızım başlamıycamm içen kim varsa aramızda yol yakınken vazgeçin diyorum ben bile geç kaldım bırakmak için ciğerlerimden kan gelmeye başlayınca beynime dank etti belki bilirsiniz bu akciğer kanseri henüz doktora gitmeye cesaretim yok anneme bile söyleyemiyorum sırtım ağrıyor off off hem anne hem baba tarafımda bu nalet hastalık ırsi şimdi biri bana sigaraya geri başlarmısın diye sormasın bile zaten çok geç kaldım bırakmakla size tek tavsiyem geç kalmadan bırakın

yaaa cesaretim yok deme bence söyle birilerine ve zaman geçmeden tedaviye başla :S
doktora gidip verdiği cevapla yüzleşmekten korkma belki tahmin ettiğin kadar kötü değildir..

bu arada sigara içmeye devam eden arkadaşlar şu videoya da baksın..