Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.11.09, 12:46   #8
Mathematician
Kroniköğrencideğilartık:D

Mathematician - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 298
Ettiği Teşekkür: 12966
Aldığı Teşekkür: 17543
Rep Derecesi : Mathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: 24 Kasım Öğretmenler Günü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LoDoS Mesajı göster
eline sağlık Lale
bu konuyu Matçı'ya ithaf etmek istiyorum izninle
İthaf etmeye değer bulduğun için çok teşekkür ederim Lodos

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Başta ilk öğretmenim anneme, sonra okul öğretmenlerime öğrendiğim ve öğreneceğim her bilgi için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Hepsine yürekten sevgiler ve teşekkürler...

Sevgili arkadaşım Matçının, geleceğin en güzel öğretmeninin de Öğretmenler Gününü kutluyorum. İnşallah ileride onunda, ona teşekkür edecek bir sürü öğrencileri olacaktır.
Lalecim canım, öğretmenlik gibi çok değerli bir sıfatı bana yakıştırdığın için çok teşekkür ederim.
Tek dileğim öğrencilerin hayatında iz bırakabilen bir matematik öğretmeni olabilmek.

Benim de teşekkür etmem gereken insanlar var. Hayatımda çok büyük bir rolü olan, öğretmenim, yol göstericim dedeme ve bugünlere kadar gelebilmemi sağlayan tüm öğretmenlerime teşekkür ederim.

Öğretmenlik işini gönülden yapan tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.