Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.11.09, 17:30   #39
|.YaraLı Yüreğim.|
Ziyaretçi
|.YaraLı Yüreğim.| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Rep Derecesi :
Ruh Halim:
Standart Cevap: Mülteci Hayallerin Kurbanıyım Tamamen

Kime ağlarsın kime? Yenilgine mi? Yenenlere mi yenilenlere mi? Kaderine mi ağlarsın en güçsüz anında en zayıf anında vuranlara mı?
Ey yüreğim sildiklerin mi yoksa kendini ateşe atıp silemediklerin mi? Onca yakarış onca ağlayış. Sil gözlerini sil sevdiceğim. Hak etmeyenlere verdiğin değere mi yanarsın. Hak edenlere veremediklerine mi? Kaç mektup saklıyorsun yüreğinde kaç öfke kaç nefret kaç sevgi neler saklıyorsun bilinmez düşlerinde. Kimlerin resmini çiziyorsun yüreğinin duvarlarına gözyaşlarının buğusuyla. Usulca kimlere ağlıyorsun. Kendine mi kaybettiklerine mi? Niye yakıyorsun ruhunu. Kimler giriyor rüyalarına. İsteyipte okşayamadığın saçlar var mı veya tutamadığın eller nerelerden yaralı yüreğin kime sarılmak istedin en çok. En son kimi sildin yüreğinden veya kimi silmek için savaştın.Hep sonlar içindi yüreğim hep ayrılıklar içindi sarılmalar. Hep kendimi kandırmak için yalanlar. En büyük yalanlar hep kendime özeldi.Kendime sakladım hep en büyük yalanları hep en büyük acıları. Acı çektirmek için vardım ben. Kendi yüreğime kendim işkence ettim. Hep ben kanattım kendimi. Herkes için kendimi attım ateşlere.
Ve şimdi acılar içinde korkaksuskun kimselere anlatamadığım bir yüreğim var. Ağlıyor ve kimse duymuyor. Kimse dokunamıyor ruhuma. Yıllarca ördüğü duvarlardan bir küçük ışık girmiyor şimdi. Karanlık ortasında çırpınan ben yanlız ve kimsesiz..