Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.11.09, 18:32   #116
|.YaraLı Yüreğim.|
Ziyaretçi
|.YaraLı Yüreğim.| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Rep Derecesi :
Ruh Halim:
Standart Cevap: Mülteci Hayallerin Kurbanıyım Tamamen

SEN BİLİRMİSİN

Sen bilirmisin insan nasıl kendini unutur.
nasıl haykırmak isterde sesi bogazında düğüm olur.konusmak istersin konusamazsınkaçmak istersin kaçamazsınhatta gözlerindeki yaslar bitmiştirağlayamazsın...
sen bilirmisin benzine su bulanmıs bir insan titrekcılız bir kibritin aleviyle nasıl tutusur nasıl sokaklaraevlerehatta kendine bile sıgmaz olur.düşünmek istersin düşünemezsinunutmak istersin unutamazsın...
sen bilirmisinnasıl bir örümcek kemirir durur beynini.

Ey sevdiğimbende bilmezdim bir zamanlar hatta düşünmezdim bile bu kadar acımasız değildir derdim insanlar.

Ama oluyormusama öğretiliyormus insana.Yudum yudum ömründen çalıphayalleriniumutlarınıdaha da ötesi kendini bile unutabiliyormus insan.
Haykırıyorisyan ediyorum bazen kendime ama elden ne gelir bütün dertleracılar yine benimle.olsun diyorum varsın buda olsun alışırım diyorumişte bu arada bir mermi daha vuruluyor beynime.olmuyormus güzelimalışılmıyormus bu acıya.
Acınında acısı vardır bende biliyorum.

Ama kalbim kaldırmıyor artıköylesine yorgunöylesine gecmişim ki kendimdenartık insanlar bile vazgecer olmus benim bu halimden.zaman diyorumilaç diyorumbuda gecer diyorum.Ama itiraf edeyim mi sana

buna artık bende

İNANMIYORUM......

Her şey yalan olabilir…

Ve hiç duymadığım yalanları söylemiş olabilirsin...

Kafamda dolaşırken binlerce soru işareti...

Sana dair tüm bilinmezliklerim ve yarım kalmışlıklarım...

Seni savunacağım kendime karşı

Yalan olabilirsin…Yalancı da…

Ama sen benim doğrumdun!!!...