Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.11.09, 23:36   #74
Smashmouth
Süper Üye

Smashmouth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 79
Ettiği Teşekkür: 6268
Aldığı Teşekkür: 6166
Rep Derecesi : Smashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmedeSmashmouth muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Türkcell Süper Ligi Puan Cetveli | (2009 - 2010)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi yavuzhan Mesajı göster
Şimdi normal şartlarda Galatasarayın şampiyon olması gerek.. Kadro kalitesi ve derinliği açısından... Fenerbahçede işler ters gitmeye başladı.. Kazımın şımarıklığı Semihin küstürülmesi roberto carlosun durumu derken bana göre son haftalara girilmeden Fenerbahçe yarıştan kopar..

Beşiktaş Yıldırım Demirören'in gazıyla gidiyor şimdilik ama.... Bakalım nereye kadar gidecek..

Demirören'in hangi gazıyla gidiyor anlamadım milangazlamı gidiyor tam tersine Demirören bu takıma çok zarar verdi.. Demirören'e rağmen takım düzeldi 2. sıraya kadar çıktı geçen sene de Demirören'e rağmen şampiyon olmuştu bu senede olursa hiç şaşırmam.. ayrıca gs nin Servet'ten başka bir defans oyuncusunu göremiyorum + asist kralı Gökhan Zan var ki bu çok büyük bir handikap..
Tul-i emel defterin dürmeyen aşık mıdır?"
Yunus Emre
Smashmouth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Smashmouth'in Mesajına Teşekkür Etti