Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.12.09, 14:46   #293
|.YaraLı Yüreğim.|
Ziyaretçi
|.YaraLı Yüreğim.| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Rep Derecesi :
Ruh Halim:
Standart Cevap: Mülteci Hayallerin Kurbanıyım Tamamen

Yokluğunda ne ateşleri hasretimle yaktımda bir seni yakamadım beni yaktığın gibi çölde sumahpusta günoruçta ekmek gibi bekledim seni sense araya korkular koydun yasaklar koydun bitmez tükenmez aşklar koydun şimdi nerdesin diye sakın sorma sen çağırdında ben gelmedim mi?

Sen varken darılmazdım çiçeksiz baharlara yağmurlu havalara bu kasvetli akşamlara darılmazdım sen varken ayrınlara ağlamazdım gidenlere küsmezdim kalanlara acımazdım sen varken böyle dedlirmezdim küfretmezdim hele ölmeyi hele ölmeyi hiçö düşünmezdim şimdi soruyorsum sana adı sevdaysa bu cehennemi sen yaktında ben yuanmadım mı?

Bliyorsun bütün acılarına yeşil işik yaktım olmadı bütün korkularına arka çıktım olmadı dağlara merdiven dayadım olmadı haziranda kar oldum yağdım avuçlarına sevdim olmadı yandım olmadı taptım olmadı artık benden pes buy aşkın biletini istediğin gibi kes biliyorrum git ama ardında ağlayan bir çift göz param parça bir yürek ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan çek silahını daya sırtıma titrersem namerdim sen vurdunda ben ölmedim mi??????????