Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.12.09, 15:52   #345
|.YaraLı Yüreğim.|
Ziyaretçi
|.YaraLı Yüreğim.| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular:
Rep Derecesi :
Ruh Halim:
Standart Cevap: Mülteci Hayallerin Kurbanıyım Tamamen

Boşluğun..

Yerini dolduramadığım tek şey şu boşluğun oldu bu hayatta.

Kim gelirse gelsin bir türlü kapatamadı bendeki boşluğunu gittiğin gün açılan o oyuğu..

Sana tahammül edemiyorum görmek istemiyorum sesini duymak kokunu duyumsamak sıcaklığını uzaktan bile olsa hissedebilmek istemiyorum.

Yoksun artık ve kabul etmem gerek ki çoğunluğu benim hatamdı. İşte bu yüzden gitmeliyim buralardan. Boşluğunu başka bir şehrin bitmek bilmez acılarıyla doldurmalıyım.

Sonsuz acılarla çırpınırken gecenin bir saatinde sen mavi rüyalarına dalmış bir başkasını düşlüyorken ben ne kadar uzak olursam olayım seni düşünüyorum yinede..

Boşluğun...

Açıldığı anda hiç kapanmayacağını anladığım boşluğun.. yokluğun beni benden alan vurdumduymazlığın.. büyük aşkımızdan geriye kalan birkaç kırık hatıra ve bendeki asil yaşlar..

Şimdiyse boşluğunla savaşmak zorundayım eskiden varlığınla bir çeşit savaş halindeyken.. bitmiyor senin olduğun yerde savaşlarım iç çekişlerim ve ah edişlerim… farkında olmasanda gidiyorum yokluğunu bana unutturacak bir iklim bulmak üzere..

Gidiyorum boşluğunun bende açtığı derin yaraları kapatmak için biraz daha az sana ait olmak için senden ve ilişkilerinden uzaklaşmak için…

Sonu olmayan bir sevginin sonunu bulmak için gidiyorum senin kalbimi fethettiğin şehrinden…

Hoşça kal sevgilim.. Hoşça kal adına aşk dediğim dil sürtüşüm..