Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.12.09, 13:05   #2
Egemen
Tam Üye

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 30
Ettiği Teşekkür: 316
Aldığı Teşekkür: 818
Rep Derecesi : Egemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerdeEgemen Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Uçağı Ertelenen veya İptal Edilen Yolcuların Hakları

3 yıl önce İzmir'den Gaziantep'e seyhat etmek için bilet almıştım. Uçuş saati yaklaştığında teknik bir arızadan dolayı 120 dakika bekletileceğimiz söylendi. Sonra bindiğimiz uçağa İzmir-Antalya yolcularınında alındığını öğrendik. Uçak Gaziantep yerine Antalya'ya indi. Ordan da Gaziantep'te kalktı. Yaklaşık 4 saat bir gecikme ile ancak Gaziantep'te olabildim.

Durumu ilgili şirkete bildirerek şikayette bulundum. Müşteri memmuniyeti olarak tarafıma bir kişilik iç hat gidiş-dönüş bileti verileceği söylendi. Ben ise 5 kişilik bir aile olduğumu eğer beni gerçekten memmun etmek istiyorsanız 5 kişil gidiş-dönüş verin dedim. Kabul ettiler ve uçuş hakkımızı yaz tatlinde kullandık.