Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.10, 05:17   #16
Yavuzhan
Gerçek Üye

Yavuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 54
Ettiği Teşekkür: 994
Aldığı Teşekkür: 3505
Rep Derecesi : Yavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmedeYavuzhan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yaratılış ve Evrim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem Mesajı göster
Ayrıca, ne iş yaparsın, nesindir bilmem de, bana cahil diyecek kişi sen olamazsın. Yanlış biliyormuşum, sen herşeyi doğru mu biliyorsun ?

Bak sen bana cahil diyorsun, hakaret bu işte

Ben senin inandığına inanmıyorum hakaret değil.

Bende bunu yazıp bir daha senin mesajlarına cevap vermeyeyim, tanımadığım için, ingilizce bilip bilmediğini bilmiyorum.

http://www.videogetir.com/videos/51/...li-2-saat.html

İzlersen sevinirim. Belgeseldir. Sonunda kaynakçası vardır. İnternetten indirip daha düzgün kalite de izleyebilirsin.

Ben herşeyi doğru bildiğimi söylemedim ki..Sadece senin gibi sağdan soldan duyduklarımı gerçekmiş gibi burada yazmadım.. Dikkat edersen yorumlarıma en az yarım saat kırkbeş dakika sonra yapıyorum ki bu sırada yanlış bir şey yazmayayım diye araştırıyorum...

Sana da tavsiye ederim...

İngilizcem çok iyi değil o yüzden izleyemiyeceğim.... Yinede teşekkür ederim ama...