Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.10, 08:17   #16
AngeL
Üye

AngeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 26
Ettiği Teşekkür: 113
Aldığı Teşekkür: 437
Rep Derecesi : AngeL Karimasını arttırmak için doğru yerdeAngeL Karimasını arttırmak için doğru yerdeAngeL Karimasını arttırmak için doğru yerdeAngeL Karimasını arttırmak için doğru yerdeAngeL Karimasını arttırmak için doğru yerdeAngeL Karimasını arttırmak için doğru yerdeAngeL Karimasını arttırmak için doğru yerdeAngeL Karimasını arttırmak için doğru yerdeAngeL Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Site Üyelerinin Eğitim Seviyesi

Cok karamsarsiniz saniyorsunuzki baska ulkelerde daha farkli ben almanyadada cok universiteli gencin ilk okul islerini yaptigini göruyorum yada bos geziniyolar bazilari isci kisminin isinde calismayi isdemiyor devletten geciniyor turkiyeye yurtdisindan bakis acisini söylemek isderimki insanlarimiz cok farkli calismadan para emek vermeden yemek bekliyolar birde sunu merak ediyorum tr geldigimde göruyorumki ellerinde son model tel havalarindan gecilmiyor oysa icinde konusacak kontorü yok sadece oynuyolar dunya nasil gidiyor umurlarinda bile degil sadece turkiye söyle böyle demekle olmuyor tasin altina elini sende koyacaksin kardesim herseyi devleten beklemiyeceksin

okuyun ama bence sadece unuversite bitirmek icin degil hangi alanda is bulma yeteneginiz varsa ona göre okuyun

Konu AngeL tarafından (13.01.10 Saat 08:32 ) değiştirilmiştir..
AngeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz AngeL'in Mesajına Teşekkür Etti.