Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.01.10, 11:38   #24
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Yaratılış ve Evrim

Sevgili Cem,

şimdiye dek yazmış olduğun bir kısım fikirlere katılmakla beraber, sana yapılan bazı saldırıları da haksız buldum ve fikrimi bildirdim.

İlk yazında farkına vardığım üslup maalesef burada da karşıma çıktı. Bir insanın eğitimi, kültür derecesi ne olursa olsun, hiçbir zaman haddini aşmaması gerekir. İnsan bir çok konuda bilgili olabilir, ama bilgisini de ortaya koyuş tarzında bir mütevazilik olması gerekir. Senin bir çok yazında maalesef bunu görmek çok zor. Yazdıklarında kişileri rencide edici bir tutum sergilemek kimseye yarar sağlamaz. Etki tepkiyi doğurur. Bilgili olabilir, kendince de birçok şeyi araştırmış olabilirsin, ama bilginle karşındakine saldırmak marifet değildir. Senin inandığın ya da inanmadığın şeylere karşındaki kişi değer veriyordur. Bu sebepten dolayı da yazdıklarına biraz daha özen gösterirsen sevinirim.

Burada kimse bilgisi ile birbirini dövmek niyetinde değil. Niyet sadece bilgi paylaşmak. İsteyen istediğini alır..
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.