Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.10, 01:37   #32
denise
Gerçek Üye

denise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 93
Ettiği Teşekkür: 1337
Aldığı Teşekkür: 2880
Rep Derecesi : denise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmededenise muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İşte İhanetin Belgelerinden Biri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi yavuzhan Mesajı göster
Sen innıyormusun Padişahın yurttaş olabileceğine?

O zaman çok safsın..

Vahdettini bırak onun neslinden gelenler yapardı taht kavgasını.. Olmaması olmasından daha iyidir.. Ki iyide olmuştur..

Hilafet sevdasinda giden biri zaten yurttas olamaz ki? Ummetci olmak zorundadir. Zeki olmaya gerek yok.

Kisinin derdi yurttas olmaksa, kendi ailesini de yoneltir , yoneltemedigi noktada ulke bekaasini dusunup, siler atar. Hani bahsediliyor ya, o ulkesini cok seven bir padisahti diye..

Ataturk'un yaninda kalip eski sultan sifatiyla destekcisi olur. Ornek teskil eder cunku statusunden dolayi.. Saygisini da gorur, gormesi gerektigi kadar.

Ama dert,halifelik bayragini tasiyan olmaksa, bu ustteki saydiklarimin hicbiri gerceklesmez. Cunku en bastakinde yoktur yurttas olma istegi.. Olmasi da dusunulemez. Cumhuriyet hilafet bayragi baglamaz basina..

Ama ben Ataturk'un, Vahdettin ve onun nesli ve otekilerde dahil onlarin hakkindan gelecegini bilecek kadar safim!

15 sene diyorum!

Ama yok sen, Ataturk hakkindan gelemezdi, Vahdettin kendini ortaya atti Ataturk'u yuceltti, korudu filan gibi dusunuyorsan ben o fikirde degilim.

Farkli ulkeleri doktu, gomdu bu adam denize, topraga! Ataturk'ten bahsediyoruz be Yavuzhan..

Ulke diyorum bak!

Vahdettin'in arkadan gelen yandaslari kimmis yahu?

Elma armut karismasin !