Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.10, 04:24   #55
Cem
Üye

Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 32
Aldığı Teşekkür: 235
Rep Derecesi : Cem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yaratılış ve Evrim

275 kg kaldırabilen insanlar var dünya da. Çok zor bir şey olduğu ortada, ancak imkansız değil, veya sadece ilahi bir güçle yapılmış bir şey değil. Gösteri olarak yapan insanlar var, bu ve fazlası ağırlık kaldırmanın yanısıra, ağzıyla tır çekenler var yahu

Yanlış anlama Yavuzhan, benim inanmıyor olmam, dediklerine tamamen katılmamamı gerektirmiyor kesinlikle.

Kuran ile ilgili düşüncem,

Örneğin, alkol gibi insan vücuduna zararlı maddeleri günah olarak göstermesi, insanların kendilerine zarar vermemelerini sağlamanın dünyamızda ki en iyi yolu. Ben günah olduğunu düşünmesem de, milyonlarca insana, alkol vücuduna zararlı desek, benim vücudum seviyorum diyip devam eder. Günah olduğu için inançta, bir çok insan bu maddeleri kullanmıyor. Bu da kuran ın bir başarısıdır.

Ben insanların kendilerinin iradelerini kullanarak ve düşünerek alkol ü alacaksa da, kendini zorlamadan almalarından yanayım. Kuran, her insanın bunu başaramayacağı düşüncesiyle, günah demiş ve bir sürü insanın kendi vücutlarına zarar vermesini engelleyebilmiştir.