Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.10, 05:47   #59
Cem
Üye

Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 32
Aldığı Teşekkür: 235
Rep Derecesi : Cem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerdeCem Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yaratılış ve Evrim

Eğer bi çocuk orda açlıktan ölüyorsa, emin olun ki dua etmediği için değildir. Ne bilsin küçücük çocuk. O açlıktan ölen insanların da inandığı bir şey vardır illa ki.

Ondan yardım istemişlerdir. Ne oldu öldü ?

Ha diğer dünya da karşılığını alır falan diye düşünüyorsanız... Bu dünya da aç kalmadan çok çok çok iyi işler yapan insanlar var, onlarda karşılığını alır inancınıza göre.

Peki bunun hatası neydi de küçücük çocukken öldü ? Adeletsizlik bu işte.

Burada ben otursam 2893572895 gün dua etsem, biri gidip onlara yardım etmezse hiç birşey değişmez, sonuçta gökten yemek yağmıyor.

Bişey yapılacaksa insan yapacak. Sen burda otur günlerce dua et, allahının sevdiği kulu ol, ben gidip ona yemek vereyim. Senin yaptığının hiç bir faydası yok.

Diyeceksen ki ben dua ettim allah seni gönderdi falan, bak göndermemiş ölmüş işte.