Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.01.10, 16:25   #29
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Atatürk'ü Sevemeyenlere

Seni anlıyorum Akasya, sen Allah korkusu ve normal yaşam arasında sıkışmış kalmışın. Seni ufakken dinle çok korkutmuşlar belli. Nereden belli dersen, hiç alakasız olmayan yerlere bile dinle ilgili bir şeyleri sokuyorsun.

Benim yazımdan yaptığın alıntıda hiç dinden, Allahtan söz edilmişmi? Demek sen Atatürk’ü sevemeyenleri sadece dinci kesim olarak düşünüyormuşun

Dinini tüm gereksinimleri ile yerine getirip, Atatürk’ü seven o kadar çok insan var ki, sadece senin gibi çakma dinciler sevmiyor. Sanada çakma diyorum, çünkü bazı yorumlarına bakarak, senin ne kadar çelişki içinde olduğunu görüyorum. Örnek olarak da sana ‘’Seks başağrısına iyi geliyor’’ konusundaki arkadaşlarının yorumlarını söylemek istiyorum, hani senin erkek olmayan ortamlara bile girmeyeceğin.

He birde şu var tabi, o kadar yazılanlardan benim yorumumu alıntı olarak aldığına göre, demek ki kendini o ahmak grubunun içinde görüyorsun.

Dolayısı ilede bizim o ahmaklarla işimiz olmaz.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.