Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.01.10, 14:23   #40
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İnsan görmediği birini sevebilir mi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi yavuzhan Mesajı göster
Sagol esmeralda.. Yakında davetiyeni yollarım..

Allah'ta seni sevdiğine bağışlasın..

Gene ben kaptım..

Erlik hiçbişeyden kaybetmesen avartarlardan kaybedersin.. Charlize benimdir benim kalacak...

Okulda olmasaydım Kasımda aşk Başkadır filminde ben oynayacaktım.. Gerçi orda da Keanu Revers 'le sevişme sahneleri vardı ama araya yastık koyduk dedi de öyle affettim..
Sen kesin Monster filmindeki tipine hasta olmuşsundur

Ah be, bilmezsin Charlize'im hastayken ben ona çorba yaptım, sırtına havlu koydum. Basına hastalığının ne olduğu bilinmiyor demeci verdik de evden çıkmamamıza bahane bulduk

Ben Charlize'i ilk Güney Afrika'da safaride görmüştüm. O zaman daha tıfıldı bu. Vurduğum keçeli sıçanın kürkünü hediye ettiydim de üşümekten kurtardıydım.

Hayvan barınakları ile ilgili bir çalışması olsa hemen beni arar, bildiğin yardıma muhtaç hayvan var mı diye. Sokak sinekleri, sokak koalaları, sokak iguanası gibi bir çok hayvanımızı kurtardık birlikte.

İşte, bir gün beni Burcu Esmersoy ile basınca aramız açıldı biraz ama düzeliyor yine.

Daha da özel konulara girmek istemiyorum burada